BOEMI FORUM
Duvački orkestar Gorobiljci - Oblik za štampu

+- BOEMI FORUM (https://www.smboemi.com)
+-- Forum: Narodna muzika (https://www.smboemi.com/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Sevdalinke i starogradska muzika (https://www.smboemi.com/forumdisplay.php?fid=87)
+---- Forum: Trubači (https://www.smboemi.com/forumdisplay.php?fid=91)
+---- Tema: Duvački orkestar Gorobiljci (/showthread.php?tid=504)



Duvački orkestar Gorobiljci - Zozan - 21.12.2024

Duvački orkestar "Gorobiljci" Milorada Miće Jeličića iz Požege

Trubu svira zlatiborac 1986 LPD-0296

[Slika: 113712406_Duvacki-orkestar-Gorobiljci-1986-p_1.jpg] [Slika: 113712417_Duvacki-orkestar-Gorobiljci-1986-z.jpg][Slika: 113712409_Duvacki-orkestar-Gorobiljci-1986-s-A.jpg][Slika: 113712414_Duvacki-orkestar-Gorobiljci-1986-s-B.jpg] 

Duvacki orkestar Gorobiljci - Armija mi poziv salje
Duvacki orkestar Gorobiljci - Bices mala moja ti
Duvacki orkestar Gorobiljci - Dragacevski vihor
Duvacki orkestar Gorobiljci - Gorobiljski vez
Duvacki orkestar Gorobiljci - Kazu ljudi da si vila
Duvacki orkestar Gorobiljci - Nigde nema takve Uzicanke
Duvacki orkestar Gorobiljci - Oj, devojko, jelek ti je tesan
Duvacki orkestar Gorobiljci - Stara vodenica
Duvacki orkestar Gorobiljci - Trubu svira Zlatiborac
Duvacki orkestar Gorobiljci - Za mladence nase

Registrujte se ili se prijavite da biste videli ovaj sadržaj